« potato leek soup | Main | the carnivore question »

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
http://www.typepad.com/services/trackback/6a00d8341cb21953ef00d834963a9069e2

Listed below are links to weblogs that reference strangely compelling butternut squash muffins:

Comments

LisaSD

What a wonderful creation you came up with! And this time of year, I'm always looking for new uses for butternut!

Robin

I never would have guessed that the sweet squash and sugar would go so well with rosemary and olive oil, but I'm telling you, these muffins had to be pried out of my hands.

Bunny

What temperature did you set your oven at, or did I miss reading that somewhere? Also, do you think it's possible to substitute white flour for pastry flour?
Thanks,
Bunny

Bunny

What temperature did you set your oven at, or did I miss reading that somewhere? Also, do you think it's possible to substitute white flour for pastry flour?
Thanks,
Bunny

Robin

The oven was at 325 degrees F. The original recipe called for cake flour, but I used normal all-purpose white flour & the results were perfectly tender...I think the squash kept them very moist.

fafarrithNalo

Bielizna damska

locaiweetle

hosting
Jeśli poszukujesz niedrogiej i odpowiedzialnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie fantastyczną nowine. Tylko teraz powstał fachowy i tani serwer internetowy dla ludzi, którzy liczą sobie rzetelność i szybkość działania. Jednakże rozpocznijmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na użyczaniu przez dostawców Internetu miejsca na własnych serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Najczęściej spotkany jest hosting odpłatny, w którym wartość należności comiesięcznej zależy od kilku czynników. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której liczy się nadrzędnie radość interesanta. Oferujemy hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Inwitujemy na portal. Nie będziemy Ci mówić, iż dostaniesz od nas bezpłatne usługi hosting. Natomiast możemy zapewnić Ci jedno. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odnaleźć w sieci globalnej. Jednakże pomimo niskich ksztów za usługi hosting, proponujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to uwierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jeżeli tak to koniecznie wejdź na naszą witrynę i nabierz przekonania o przwdzie tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz miał musu wypłcać wielkich pieniędzy za usługi hosting. Dajemy w ofercie dużą ilość zniżek i promocji wyjątkowo dla stałych, ale i także dla nowych odbiorcó. Sprawdź sam i wejdź już teraz. Zobaczysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.

Opernikenen

Angry Birds

Washyascems

hosting
Jeżeli wyszukujesz niedrogiej i rzetelnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie zniewalającą nowine. Właśnie teraz powstał zawodowy i tani portal dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność i szybkość wykonywania zlecenia. Jednakże zacznijmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udzielaniu przez dostawców Internetu miejsca na własnych serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Przeważnie napotykany jest hosting odpłatny, w którym wartość opłaty miesięcznej zależy od kilku elementów. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której liczy się ostatecznie satysfakcja klienta. Proponujemy hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Zapraszamy na portal. Nie mamy na celu Ci wpajać, że otrzymasz od nas bezpłatne usługi hosting. Jednak mamy sposobność zapewnić Ci jedno. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najmniej kosztownymi domenami, które możesz znaleźć w sieci globalnej. Jednakże pomimo niewysokich cen za usługi hosting, proponujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to dowierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jak tak to już teraz wejdź na naszą witrynę i przekonaj się o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz musiał wypłcać wielkich pieniędzy za usługi hosting. Proponujemy dużo zniżek i okazji celowo dla stałych, ale i też dla nowych klientów. Wpadnij koniecznie na nasz serwis. Przekonaj się ile możesz oszczędzić z nami.

CitrerFutminecraftminecraftminecraftminecraft

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)